ПРО НАС

Центр іноземних мов EnglishFocus працює з серпня 2012 року. Щорічно у нас навчається близько 400 студентів. Центр має 3 філії та 10 комфортних аудиторій для занять. Понад 1000 студентів бажаючих отримали сертифікати, що підтверджують їх рівень “Приватного зразка”.

Центр іноземних мов EnglishFocus проводить навчання як дітей, так і дорослих з різним рівнем знань. У нас ви зможете підібрати курс, який потрібен саме вам при вивченні англійської, німецької, польської та турецької мов.

 • Курс для дорослих (від елементарного А1 до продвинутого рівня С2)
 • Для тих, хто потребує ділову іноземну ми пропонуємо Бізнес курс іноземної мови. Це гарантія успішної ділової переписки, телефонних переговорів, проведення презентацій і т.д.
 • Якщо Ви мрієте навчатись або працювати за кордоном ми підготуємо Вас до успішної здачі міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, іспитів у інституті Гете та інших.
 • Для самих маленьких наших студентів ми пропонуємо детально пропрацьований курс, який створений висококваліфікованими викладачами та методистами. В даному курсі зібрані всі кращі ідеї і розробки. Дитячий курс враховує вікові особливості сприйняття матеріалу. Вчимо іноземні мови весело та ефективно.
 • Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Курс англійської мови (ЗНО) розроблено виходячи з вимог, сформованих Міністерством освіти України.

Навчання в центрі EnglishFocus - надасть прекрасну можливість подолати мовний бар'єр, виробити швидкість мови, розширити свій словниковий запас.

1

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

ВИКЛАДАЧІ

Всі викладачі центру EnglishFocus - є дипломованими фахівцями, мають належний рівень підготовки та досвід роботи в сфері викладання, постійно вдосконалюють методику викладання, поєднуючи традиційні та інноваційні методи.

2

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ

Програми навчання складені відповідно до світових стандартів у галузі вивчення іноземних мов і на практичному досвіді щоденної роботи викладача.

Можлива персональна розробка унікальної програми курсу (при необхідності).

МЕТОДИКА ТА МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАВЧАННЯ

Робота курсів спрямована на комплексне навчання іноземної мови: робота над читанням, письмом, сприйняттям на слух і усним мовленням (монолог, діалог).

Ви будете виконувати різні тренувальні вправи, закріплюючи отримані теоретичні знання на практиці, і відразу ж виправляти помилки, отримуючи коментарі від професіоналів.
Навчальні матеріали (підручник, зошит, CD та відео матеріали) - надаються або у електронному вигляді, або студент купує за бажанням у спеціалізованих магазинах.

ЧОМУ САМЕ НАШ ЦЕНТР?

 • Індивідуальний підхід і професіоналізм.
 • Максимальний результат за короткий час
 • Доступна ціна.
 • Проведення розмовних клубів з носіями іноземної мови.
 • Маленькі групи, від 3 до 6 чоловік.
 • Персональна розробка програми (за необхідності)
 • Гнучкий графік для індивідуальних курсів
 • Заняття проходять  пн - пт з 10:00 до 20:00, сб з 10:00 до 14:00
 • Допомагаємо здійснювати ваші мрії: говорити іноземною мовою, подолати мовний бар'єр, укладати угоди з партнерами по бізнесу без перекладача, знайти роботу за кордоном та спілкуватися з іноземцями.

Ми не обіцяємо Вам чудес, ми просто створюємо умови для Ваших подальших успіхів і перемог!

Speaking Club

Щоб впевнено заговорити англійською, вивчити стандартні фрази, навчитися добре сприймати сказане на слух і вдосконалити вимову, потрібно намагатися спілкуватися англійською якомога більше. Однак для цього зовсім необов'язково їхати до Великобританії або США. Занурюватися в англомовне середовище цілком успішно можливо і вдома.

Саме тому кожного місяця в нашому центрі проводяться розмовні клуби з іноземними фахівцями Англії, Америки та Канади для того, аби наші студенти отримали корисний досвід спілкування і розвивали розмовну англійську мову

 

Speaking Club - заняття, яке створено для того, щоб студенти різного віку і рівнів могли спілкуватися на різноманітні життєві теми англійською мовою, без утисків і скутості практикуючі використання усної англійської мови.

Зв'яжіться з нами

Надіслати заявку

Заповніть форму та наші спеціалісти зв'яжуться з вами найближчим часомНАША АДРЕСА:

м. Кривий Ріг

🏢 вул. Пушкіна, 3

тел. (097) 360 41 64

🏢 пр. Гагарина, 42

тел. (067) 777 23 70

🏢 б-р. М. Василевського, 27

тел. (067) 777 23 70

тел. (097) 360 41 64

📧 info@englishfocus.com.ua

🕒Час роботи:

пн-пт 10:00-20:00

сб 10:00-14:00

нд – вихідний